ERDEMOĞLU HOLDİNG ADIYAMAN’A TESİS KURUYOR

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Erdemoğlu Holding’e Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde yer tahsis edildiğini ve firmanın Adıyaman şehir merkezine büyük bir yatırım yapacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

ERDEMOĞLU HOLDİNG ADIYAMAN’A TESİS KURUYOR

Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Çelenk ve İş adamı Hacı Dikmen ile bir araya gelen AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet  Dağtekin, Erdemoğlu Holding’in Adıyaman’a  büyük yatırım yapacağını açıkladı.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Mehmet Dağtekin; “Bilindiği gibi Erdemoğlu Holding başta Gaziantep ve Besni ilçemiz olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yatırımları olan ve her zaman gurur kaynağımız olan bir şirket. Yatırımların yanı sıra hayır işleri ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında eğitime büyük yatırımlar yaparak Türkiye´nin birçok bölgesinde okullar, camiler ve taziye evleri yapan bir aile şirketi. Kendileriyle görüşmelerimizde Adıyaman’ımıza yatırım yapma konusunda çeşitli istişarelerimiz oldu. Bugün ise ilk somut adımı atarak, Adıyaman OSB’de yer tahsisi için imzalarımızı attık. İnşallah Adıyaman’ımız yeni ve büyük bir yatırıma kavuşmuş olacak. Bu yatırım Adıyaman’ın istihdamına, ekonomik gelişimine ve sanayi potansiyeline önemli katkılar sağlayacaktır. Bu vesile ile başta Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu olmak üzere tüm Erdemoğlu ailesine şükranlarımı sunuyorum. Bu yatırımın Adıyaman’a ve ülkemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (ADIYAMAN DOĞRU HABER)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedim Gökalp
Nedim Gökalp - 1 yıl Önce

Ne Zaman temeli atılacak acaba

SIRADAKİ HABER