VALİ’YE MESAJ ATARAK EVE DAVET ETTİ

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, kendisine sosyal medya üzerinde mesaj atarak evine davet eden Ömer Asaf’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

VALİ’YE MESAJ ATARAK EVE DAVET ETTİ

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar eşiyle birlikte, kendisini davet eden 5 yaşındaki Ömer Asaf’ın isteğini yerine getirdi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, halkla iççice olmaya özel önem veren Vali Mahmut Çuhadar, eşi Serinay Çuhadar’la birlikte kendisini sosyal medya aracılığı ile evine davet eden 5 yaşındaki Ömer Asaf’ı ve ailesini evinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.
 

Suriye’de görevli bir askerin oğlu olan ve kendilerini Polis üniforması ile karşılayan Ömer Asaf ve kardeşi Efe’yi kucaklayarak yakın ilgi gösteren Vali Mahmut Çuhadar ve eşi Serinay Çuhadar, aileyle sohbet etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan  Vali Mahmut Çuhadar; “Ömer yavrumuz bizleri sosyal medyadan evine davet etti. Bizler de Ömer’in isteğine kayıtsız kalmadık. Geleneksel değerlerimizi korumak ve yaşatmak kadar günün gelişen ve değişen iletişim kanallarını da takip ediyor ve kullanıyorum. Bizler günün her saati vatandaşın bize ulaşması için kullanabileceği tüm kanalları açık tutuyoruz. Gönül kapımız da makam kapımız da tüm samimiyetimizle herkese açıktır. Bu vesileyle bizi evlerine davet eden Karatepe ailesine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, Ömer Asaf ve kardeşi Efe’ye başarılarla dolu, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Ömer Asaf ve Efe’nin annesi ise, Vali Mahmut Çuhadar ve eşi Serinay Çuhadar’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek teşekkür etti. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 22:55

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER