SEFER AMCAYI UĞURLADIK…

Adıyaman İnternet Yayıncıları ve Gazetecileri Derneği Başkanı Metin Harıkçı’nın babası Adıyaman’ın sevilen ve sayılan simalarından Sefer Harıkçı, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

SEFER AMCAYI UĞURLADIK…

Adıyaman İnternet Yayıncıları ve Gazetecileri Derneği Başkanı Metin Harıkçı’nın babası Sefer Harıkçı, Hakkın Rahmetine kavuştu.

Adıyaman İnternet Yayıncıları ve Gazetecileri Derneği Başkanı ve Sabah Gazetesi Adıyaman Muhabiri olan Metin Harıkçı’nın, babası Sefer Harıkçı (82) kalça kırığı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Adıyaman Belediyesi Yeni Mezarlık Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasından Aile Mezarlığına defnedildi.

Adıyaman Müftüsü Mehmet Taşçı tarafından kıldırılan cenaze namazına Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Doğan, çeşitli parti ve sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri, gazeteciler ve yakınları katıldı. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 17:06

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE