Başkan Kılınç, Altınşehir’de İnceleme Yaptı

Altınşehir Mahallesi, Gökkuşağı Caddesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, üstyapı çalışmaları tüm hızıyla devam eden caddede gelinen son durum hakkında sorumlulardan bilgiler aldı.

Başkan Kılınç, Altınşehir’de İnceleme Yaptı

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, şehrin birçok noktasında sürdürülen prestij cadde çalışmalarından bir tanesi olan Altınşehir Mahallesi'ndeki çalışmaları ve yeni park alanı inceleyerek, sorumlulardan bilgi aldı.

Altınşehir Mahallesi'nde yapımına başlanan park alanını da inceleyen Başkan Kılınç daha sonra Altınşehir Mahallesi Muhtarı Ekrem Abacı'yı yerinde ziyaret ederek, yeni projeler hakkında bilgiler verip, mahallenin sorun ve taleplerini dinledi.

İncelemeler ve ziyaretler sonunda kısa bir değerlendirmede de bulunan Başkan Kılınç; “Prestij cadde çalışmaları devam eden Altınşehir Gökkuşağı Caddesinde ve yeni yapacağımız Altınşehir Park alanında incelemelerde bulunduk. Aydınlatması ve kaldırımlarıyla yeni bir görünüme kavuşacak Gökkuşağı Caddesi ve toplam 4 bin 800 metrekarelik bir alan sahip olan ve içerisinde, bin 933 metrekare bitkisel düzenleme, 525 metrekare meydan, 305 metrekare fitness alanı, 465 metrekare çocuk oyun alanı, 540 metrekare koşu yolu ve 360 metrekare gezinti yolunun bulunacağı yeni parkımız ile Altınşehir Mahallesi' daha da güzel bir hale gelecek" diye konuştu.

Mahalle Muhtarı Ekrem Abacı ise çalışmaları yakından takip eden Başkan Kılınç ve ekibine teşekkür ederek, mahallenin sorun ve taleplerini kendisine iletti. (İHA)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE