İNTERNET MEDYASINDAN KILINÇ’A ZİYARET

Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Adıyaman'a gelen Türkiye İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İNTERNET MEDYASINDAN KILINÇ’A ZİYARET

Türkiye İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir, beraberinde Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ve Adıyaman İnternet Gazeteciler Cemiyeti Başkanı M. Cihan Akbilek ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve basının önemine dikkat çekerek özellikle son yıllarda gelişen teknolojiyle basının yönünün internet medyacılığına döndüğünü de ifade eden Belediye Başkanı Kılınç, federasyon temsilcilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Adıyaman’da oldukları için mutlu olduklarını söyleyen İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Demir ise, kendilerini ağırlayan Başkan Kılınç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. (ADH)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER