O ŞİMDİ BAŞKAN...

Adıyaman Belediye Başkanlığı yarışını büyük bir farkla kazan AbdurrahmanTutdere, önce Mazbatasını aldı, sonra Adıyamanlıların kendisine emanet ettiği görevi...

O ŞİMDİ BAŞKAN...

Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Adliyesinde düzenlenen törende önce mazbatasını aldı, ardından Belediye binasındaki Devir Teslim Törenine katıldı.


Eski Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’tan görevi devralan Tutdere, Kılınç’a 5 yıl boyunca yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.


Daha sonra Belediye önündeki kalabalığa hitap eden Tutdere, şunları söyledi:


“31 MART SEÇİMLERİNİ KARDEŞLİK HUKUKUNA UYGUN BİÇİMDE TAMAMLADIK”


“31 Mart seçimlerini Adıyaman’ımızda şehrimizin, kültürüne, kardeşliğine uygun olarak tamamlamış durumdayız. Biraz önce mazbatamızı aldık, başkanımızla birlikte devir teslimi gerçekleştirdik. Bugüne kadar, 5 yıldır Adıyaman Belediye Başkanlığını yapan Sayın Süleyman Kılınç’a Adıyaman’ımıza yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum ve bundan sonraki yaşamında çocukları ve ailesiyle birlikte huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum.”


“HERKESİN BAŞKANIYIM”


“Fikri, görüşü ne olursa olsun Adıyaman halkının tamamının başkanı olacağız, tamamına hizmet edeceğiz. Seçim sandıklarının açıldığı andan itibaren Adıyaman Türkiye’de, dünya gündeminde bir numara. Eğer değişim olursa bütün dünyanın dikkatlerini Adıyaman’a çekeceğiz demiştim. Sizler Adıyaman halkı olarak değişimi gerçekleştirdiniz, teşekkür ediyorum.”


“ŞEHRİMİZİ HALKIMIZLA BERABER YERİNDEN KALDIRACAĞIZ”


“Halkımızın verdiği sorumluluğun ve görevin bilincinde olarak, bu saatten sonra halkımızla beraber, şehrimizi yerinden kaldırmak için, deprem yaralarını sarmak için hak ettiği Belediye hizmetleriyle buluşturmak için encümen arkadaşlarımız ve ekibimizle beraber her zaman hizmetinizde olacağız, yanınızda olacağız.”


HABER MERKEZİ

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER