MİLLETVEKİLİ TOPRAK; “ADIYAMAN’I BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Adıyaman İl Özel İdaresi bütçesi konusunda bir değerlendirme açıklaması yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak; “İdarimizin 2022 yılı bütçesi gelir ve gider olmak üzere 160 milyon lira olarak onaylanmıştır. İdaremiz geçtiğimiz yıla göre 15 milyon lira daha fazla pay almıştır. 2022 yılı bütçesinin en güzel şekilde değerlendirilerek, memleketimize de büyük katkıda bulunmasını arzu ediyorum” dedi.

MİLLETVEKİLİ TOPRAK; “ADIYAMAN’I BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Geçen yıl 145 milyon lira olan bütçe bu yıl 160 milyon lira olarak onaylandı. Bütçeye ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, köylerin kalitesini artırmaya yönelik her türlü gayreti göstereceklerini söyledi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak; “Adıyaman’ımız için önümüze koyacağımız yeni hedeflere büyük bir heyecanla koşacak, bütçe imkânları ölçüsünde verilen hizmeti çok daha profesyonel hale getirme gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Adıyaman’ı büyütmeye ve geliştirmeye hep birlikte devam edeceklerini ifade eden Milletvekili Toprak; “İdarimizin 2022 yılı bütçesi gelir ve gider olmak üzere 160 milyon lira olarak onaylanmıştır. İdaremiz geçtiğimiz yıla göre 15 milyon lira daha fazla pay almıştır. 2022 yılı bütçesinin en güzel şekilde değerlendirilerek, memleketimize de büyük katkıda bulunmasını arzu ediyorum. İdaremizin daha da güçlenmesi için bizler AK Parti Milletvekilleri olarak katkılarımızı sürdüreceğiz. İlimizin en ücra yerleşim birimine kadar elzem olan ne varsa mutlaka halledeceğiz. Kasım ayı Meclis çalışmalarına katkı sağlayan olan tüm Meclis üyelerimize şimdiden teşekkür ediyor, bütçenin ilimize, ilçe ve köylerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi. (İHA)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER