banner48

KENAN DOĞAN; “AYDINLIK GÜNLER YAKINDIR”

“İyi Parti Adıyaman İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısı” sonrası bir açıklama yapan İl Başkanı Kenan Doğan; “Allah’ın izniyle bu zor ve bunalımlı günler ilk seçimin hemen ardından sona erecek. İyi Parti’nin güneşiyle aydınlanacağız” dedi.

KENAN DOĞAN; “AYDINLIK GÜNLER YAKINDIR”

İyi Parti Adıyaman İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısı İl Başkanı Kenan Doğan başkanlığında gerçekleştirildi.

İyi Parti Adıyaman Başkanı Kenan Doğan, İlçe Başkanları, Teşkilat Başkanları, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla İstiklal Marşı ve Saygı Duruşuyla başlayan toplantıda İl Teşkilat Başkanı Ahmet Türk, partinin il genelindeki faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Toplantıda sonrası bir açıklama yapan İl Başkanı Kenan Doğan; “Ülkemizin ekonomisi başta olmak üzere durumunu uzun uzun anlatmaya gerek yok, halimiz her geçen gün kötüye gidiyor. AK Parti hükümetinin özellikle son yıllarda uyguladığı yönetim anlayışı tarım ve hayvancılık başta olmak üzere halkımızı darboğaza soktu. Döviz kriziyle başlayan ekonomik kriz, gıda ve akaryakıt ürünleriyle devam eden zamlar bitecek gibi görülmüyor. Parti olarak bu gidişe dur demekte kararlıyız. Milletimizi her açıdan huzura kavuşturacak kadrolarımızla yapılacak ilk seçimde iktidara geleceğimize inanıyorum” dedi.

Ülke genelinde olduğu gibi Adıyaman ilinde de yapılacak olan seçime hazır olduklarını da ekleyen Kenan Doğan, şöyle devam etti; “Ülkenin en ücra köşesinde bile partimize akın akın yönelen seçmen kitlesinin beklentilerini karşılayacak güçlü kadrolarımızla göreve hazırız. İyi Parti iktidarında ülkede görev yapan müsteşardan valiye, validen memura kadar herkes, yeniden partilerin değil devletin memuru olacak. Allah’ın izniyle bu zor ve bunalımlı günler ilk seçimin hemen ardından sona erecek. İyi Parti’nin güneşiyle aydınlanacağız. Milletimiz endişe etmesin, aydınlık günler yakındır.” (ADIYAMAN DOĞRU HABER)

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2022, 17:20

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER