ADIYAMANLILARDAN “BAŞBAKAN MERAL” SLOGANI…

Görkemli bir konvoyla Adıyaman Havaalanında karşılanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adıyaman ve ilçelerinde esnafları ziyaret edip, esnafın içinde bulunduğu ekonomik durum ile ilgili yüz yüze bilgi edindi. Siyasette gündem konusu olan ‘Başbakanlık’ konusuna göndermede bulunan partililer, alkışlar eşliğinde “Başbakan Meral” sloganları attı.

ADIYAMANLILARDAN “BAŞBAKAN MERAL” SLOGANI…

Adıyaman Havaalanından kalabalık bir gurup tarafından karşılanıp, Kahta ilçesine görkemli bir konvoyla geçen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tüm yurtta olduğu gibi burada da esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşların dertlerini yüz yüze görüştü.

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’yı da makamında ziyaret ettikten sonra Adıyaman şehir merkezine geçen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Eskisaray Mahallesi Sağlık Ocağı Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti.

Siyasette gündem konusu olan ‘Başbakanlık’ konusuna göndermede bulunan partililer, “Başbakan Meral” sloganları attı.

Esnafları ziyaretinde iktidarı eleştirmediğini, kendi partisinin de reklamını yapmak için gelmediğini dile getiren Akşener, tek gayesinin esnafın ekonomik durumunu öğrenmek olduğunu söyledi.

Esnaf ziyaretinin birisinde işyerinde bulunan vatandaş ilgi Akşener arasında ilginç bir konuşma geçti. Vatandaş, Meral Akşener’e siyasi hayatında başarılar dileyerek; “Bu vatan hepimizin, bu millet hepimizin, bu millet için bir ve beraberiz. Cumhurbaşkanımıza sahip çıkın” dedi.

Bir esnaf ise güçlü bir muhalefete ihtiyaç olduğunu, AK Parti’nin bu haliyle iktidardan indirilemeyeceğini ifade etti.

Akşener, daha sonra Adıyaman’dan ayrılarak Besni ilçesine doğru yola çıktı. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 18:32

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
YORUMLAR
celal tırpan
celal tırpan - 3 hafta Önce

ben çok basarılı buldum

Elife Alpçogay
Elife Alpçogay - 3 hafta Önce

Eninde sonunda iktidardan düşecek.Kalsaydı Osmanlı kalırdı kalmadı.

Nebi Coşkun
Nebi Coşkun - 3 hafta Önce

Başbakanlık Yakışır, Meral Hanıma...

SIRADAKİ HABER