GAZİANTEP ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU CUMARTESİ GÜNÜ

21 Mayıs 2022, Cumartesi günü Gaziantep’te gerçekleştirilecek olan 3. Gaziantep Romatoloji Sempozyumu konusunda bir açıklama yapan Sempozyum Başkanı SANKO Üniversitesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı Doç. Dr. Bünyamin Kısacık: “Bir gün boyunca Romatolojiye dair her şey konuşulacak” dedi.

GAZİANTEP ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU CUMARTESİ GÜNÜ

Türkiye Romatoloji Derneği, Doğu Anadolu Romatoloji Derneği ve SANKO Üniversitesi Hastanesi tarafından 3. Gaziantep Romatoloji Sempozyumu, 21 Mayıs 2022, Cumartesi günü Gaziantep Divan Otel’de düzenlenecek.

Bu yıl ilk kez kardeş ülke Azerbaycanlı meslektaşların da katılacağı sempozyumun bilimsel kısmının 10 oturum olarak planlandığını belirten Sempozyum Başkanı SANKO Üniversitesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı Doç. Dr. Bünyamin Kısacık, sempozyumu düzenlemekten mutlu olduklarını kaydetti.

Azerbaycanlı hekimlerin istifade etmesi için ayrıca online olarak da sunumların canlı olarak paylaşılacağını ifade eden Doç. Dr. Kısacık; “Türkiye’den 31 konuşmacının katılacağı 3. Gaziantep Romatoloji Sempozyumu’nun son yıllarda Gaziantep’te gerçekleştirilecek en büyük romatoloji sempozyumu olması bekleniyor” diye konuştu.

Katılımcılara sertifika verileceğini anlatan Doç. Dr. Kısacık, sempozyuma kayıt için [email protected] adresinden iletişime geçilebilir. (ADIYAMAN DOĞRU HABER)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER