PARK HOSPİTAL'DEN CAMİ CEMAATİNE AŞURE

Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi, Muharrem ayı vesilesiyle Bulduk Baba Camisi cemaatine aşure ikram etti.

PARK HOSPİTAL'DEN CAMİ CEMAATİNE AŞURE

Muharrem ayı dolayısıyla Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi yönetimi tarafından Cuma namazı çıkışında Bulduk Baba Camisi avlusunda 300 kişiye Aşure ikram edildi.


Muharrem ayının dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir ay olduğunu belirten Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Yöneticisi Mehmet Dal; "Hastane yönetimi olarak gerçekleştirdiğimiz aşurenin kardeşlik ve barışa hizmet etmesini temenni ediyorum. Muharrem ayı dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir ay aydır. Aşure herkesin ortak değeridir. Biz de bu geleneği yaşatarak vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Muharrem ayı vesilesiyle çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz toplumsal barışın ve kardeşliğin daha sağlam temellere oturmasını diliyorum. Aşuremizin hazırlanmasında ve dağıtımında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Namaz çıkışında kendilerine ikram edilen aşurenin anlamlı bir ikram olduğunu belirten cami cemaati Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi yönetimine teşekkür etti. (ADIYAMAN DOĞRU HABER)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER