ÖRNEK AİLEDEN BAYRAĞA SAYGI!...

Abdurrahman Üşümez isimli örnek vatandaş, Adıyaman Yavuz Selim İlkokulu bahçesinde yere düşen Türk Bayrağını evinde yıkayıp ütüledikten sonra çocuklarıyla birlikte okula teslim etti.

ÖRNEK AİLEDEN BAYRAĞA SAYGI!...

Kent merkezinde bulunan Adıyaman Yavuz Selim İlkokulu yanından geçtiği esnada okul bahçesindeki Türk Bayrağının akşam saatlerinde direkten yere düştüğünü gören Abdurrahman Üşümez isimli örnek vatandaş, durumu Polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Polis ekipleri bayrağın kendiliğinden yere düştüğünü tespit etti.

Abdurrahman Üşümez, Polislere Türk Bayrağını alacağını ve temizlemek için eve götüreceğini dile getirdi. Türk Bayrağını evde yıkayan ve daha sonra ütüleyen Abdurrahman Üşümez  ve ailesi, daha sonra okulun yolunu tuttu

Çocuklarıyla beraber okula gelen Abdurrahman Üşümez, temizleyip ütülediği Türk Bayrağının yeniden göndere çekilmesi için Yavuz Selim İlkokulu idaresine teslim etti. Okul idaresi, bayrak duyarlılığından dolayı Abdurrahman Üşümez’e teşekkür ederek bayrağı yeniden göndere çekti. (İHA)

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER