banner48

SÜLEYMAN KILINÇ, GENÇLERLE BULUŞUYOR

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Gençlik Makamı Buluşmaları” programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

SÜLEYMAN KILINÇ, GENÇLERLE BULUŞUYOR

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Gençlik Makamı Buluşmaları” projesi kapsamında Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Öğrencilere mesleki deneyimlerinden bahsederek başarıya giden yolda çeşitli tavsiyelerde bulunan Süleyman Kılınç, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin sorularını da cevapladı

“Gençlik Makamı Buluşması” projesinden ve gençliğe verdikleri önemden bahseden Kılınç; “Şehrimizi yönetirken gençlerin fikirlerini, görüşlerini merkeze aldığımız; bu bağlamda gençlerle buluştuğumuz, etkinlikler yaptığımız ve tavsiyelerini aldığımız bir prestij projedir. Gençlere sonuna kadar açık olan bu makamda; Gençlik STK’ları, KYK, Gençlik Merkezleri gibi paydaşlarla birlikte hareket edeceğiz ve gezi, kariyer günleri, sohbet, kitap tahlili gibi birçok etkinliği hayata geçireceğiz inşallah. Bugün de bu proje kapsamında Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek, kardeşlerimizin sorularını cevaplandırdık. Maşallah gençlerimiz gümbür gümbür" diye konuştu. (ADIYAMAN DOĞRU HABER)

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 20:32

adiyamandogruhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER